Späť na
gopass
Predaj
Skončil

Celosezónna lyžovačka

2017/2018 len za 299 €

Máme pre Vás oveľa viac

Šikovná sezónka

Kúpte si ŠIKOVNÚ SEZÓNKU 2017/2018 v septembri len za 249€. Užijete si tak 3 najväčšie lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách s viac ako 70 km zjazdoviek a nekonečnými množstvami zábavy za skvelú cenu. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 49€, pokračujte do zľavového centra, kde nájdete doplatkové ponuky.

Jasná - logoVysoké tatry - logo

ALEBO SI ŠIKOVNÚ SEZÓNKU KÚPTE AKO VÝHODNÝ BALÍK

Šikovná sezónka + Špindl

Akciová cena

349

Kúpte si balík ŠIKOVNÁ SEZÓNKA + ŠPINDL len za 299€. Užijete si tak 3 najväčšie lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách a zjazdite najlepšie české kopce. Špindlerův Mlyn je brána do sveta lyžiarov a snowboardistov. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 49€, pokračujte do zľavového centra, kde nájdete doplatkové ponuky.

Jasná - logo Vysoké tatry - logo Skiareál Špindlerův mlýn - logo

ALEBO SI ŠIKOVNÚ SEZÓNKU KÚPTE AKO VÝHODNÝ BALÍK

Šikovná sezónka + Szczyrk

Akciová cena

349

Kúpte si balík ŠIKOVNÁ SEZÓNKA + SZCZYRK len za 299€. Užijete si tak 3 najväčšie lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách a lyžovačku v Poľsku. Jedinečný lyžiarsky areál v Szczyrku bude prvý krát otvorený v zimnej sezóne 2017/2018. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 49€, pokračujte do zľavového centra, kde nájdete doplatkové ponuky.

Jasná - logo Vysoké tatry - logo Skiareál Szczyrk - logo

ALEBO SI ŠIKOVNÚ SEZÓNKU KÚPTE AKO VÝHODNÝ BALÍK

Šikovná sezónka + Szczyrk + Špindl

Akciová cena

399

Kúpte si balík ŠIKOVNÁ SEZÓNKA + SZCZYRK + ŠPINDL len za 349€. Užijete si tak 3 najväčšie lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách, zjazdíte najlepšie české kopce v Špindli a vyskúšate úplnú novinku, poľský Szczyrk. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 49€, pokračujte do zľavového centra, kde nájdete doplatkové ponuky.

Jasná - logo Vysoké tatry - logo Skiareál Szczyrk - logo Skiareál Špindlerův mlýn - logo

K ŠIKOVNEJ SEZÓNKE SA OPLATÍ

Šikovný aquapass

Akciová cena

79

Lyžovačka a aquapark v jeden deň počas celej lyžiarskej sezóny 2017/2018. Kúpte si jeden z balíkov ŠIKOVNEJ SEZÓNKY 2017/2018 a táto ponuka sa Vám automaticky odomkne v zľavovom centre GOPASS. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 49€, pokračujte do zľavového centra, doplaťte si sezónku a doplatok za aquapas Vám bude odomknutý taktiež v zľavovom centre.

Tatralandia - logo Gino paradise Bešeňová - logo

K ŠIKOVNEJ SEZÓNKE SA OPLATÍ

Šikovná výpožička

Akciová cena

299

Profesionálna výbava pre každého. V našich požičovniach si vyberiete špičkové lyže, snowboardy, lyžiarky, palice alebo prilby. Kúpte si jeden z balíkov ŠIKOVNEJ SEZÓNKY 2017/2018 a táto ponuka sa Vám automaticky odomkne v zľavovom centre GOPASS. Ak ste si sezónku predplatili do konca apríla za 20€, pokračujte do zľavového centra, doplaťte si sezónku a doplatok za šikovnú výpožičku Vám bude odomknutý taktiež v zľavovom centre.

Jasná - logoVysoké tatry - logo