GOPASS
Kúpiť vstupy do
AQUAPARKOV
Nákup vstupov do aquaparku Tatralandia a aquaparku Bešeňová.
Nákup vstupov do aquaparku Tatralandia a aquaparku Bešeňová.
Kúpiť
VÝLET LANOVKOU
Tu nakúpite lístky na jazdu lanovkami. Zvoľte si stredisko.
Tu nakúpite lístky na jazdu lanovkami. Zvoľte si stredisko.
Kúpiť
ŠIKOVNÚ SEZÓNKU
Kúpiť lístky na
PODUJATIA
Nákup lístkov podujatí.
Nákup lístkov podujatí.
Kúpiť
UBYTOVANIE
Rezervácia a nákup hotelových pobytov.
Rezervácia a nákup hotelových pobytov.
Kúpiť
INÉ AKTIVITY
Nákup vstupov do Surf Waves Tatralandia a Liptov Arény Tatralandia.
Nákup vstupov do Surf Waves Tatralandia a Liptov Arény Tatralandia.
Zatvoriť filter Otvoriť filter
Vyberte dátum od
23.9.2018
Vyberte osobu
Neprihlásená osoba
VYBERTE REZORT
Aquapark Tatralandia
Nakupujete vstupy v rezorte Aquapark Tatralandia
AQUA TICKET

bazény a tobogany

Celodenný vstup do aquaparku Tatralandia. 28 toboganov, 14 bazénov (vonkajšie aj vnútorné, s termálnou, morskou aj čírou vodou), animácie, Baby Silent Zone, slnečníky, lehátka, parkovanie. Vstup platí len v zvolený deň. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť, alebo uzavrieť niektoré časti areálu bez nároku na vrátenie vstupného.
 
SAUNA TICKET

bazény a tobogany + sauny

Aqua ticket + jednorázový vstup do saunového sveta s komplexom 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Max doba pobytu 3 hod.
 
SURF Ticket 20min - XS/raft

Tatralandia

20 min. surfovania na rafte alebo surfe. Zahŕňa – vstup bez aquaparku, parkovacie miesto, skrinku, odborný dohľad inštruktora, surfovanie na surfovacom rafte. Nie je potrebná rezervácia. Surfovací raft je určený pre deti od 4 rokov a 12 kg. Surfovanie na rafte prebieha v sprievode osoby staršej ako 18 rokov, ktorá využíva službu spoločne s dieťaťom. Surfovanie na surfe je určené pre deti od 6. rokov a 25. kilogramov. Nie je potrebná rezervácia vopred. Zakúpením, SURF Ticket 20min - XS/raft, súhlasíte s VOP Surf Waves Tatralandia, ktoré nájdete v sekcii cenník surf waves.
 
SURF Ticket - XL

Tatralandia

60 min. surfovania. Platné do 2.9.2018. Zahŕňa – vstup bez aquaparku, parkovacie miesto, skrinku, odborný dohľad inštruktora, surfovanie ležmo aj v stoji. Surfovacia vlna je určená pre deti od 6. rokov a 25. kilogramov. Vstup do zóny Surf Waves je možný vždy o celej hodine. Z dôvodu kapacity je potrebné sa vopred telefonicky (+421 915 834 644), alebo mailom (info@tatralandia.sk) informovať na infocentre Tatralandia o dostupnosti produktu. . Zakúpením , SURF Ticket – XL, súhlasíte s VOP Surf Waves Tatralandia, ktoré nájdete v sekcii cenník surf waves.
 
SEASON SURF PASS

 

60 min. surfovania denne. Zahŕňa – vstup bez aquaparku, parkovacie miesto, skrinku, odborný dohľad inštruktora. Rezervácia vopred nie je potrebná. Vstup je možný v čase: nedeľa - štvrtok 18:30- 19:30, piatok a sobota 19:30 -20:30. Zakúpením , SEASON SURF PASS, súhlasíte s VOP Surf Waves Tatralandia, ktoré nájdete v sekcii cenník surf waves.
 
Silvester v Tatralandii 2018

 

SILVESTER PARTY TATRALANDIA. Zažite párty, na ktorú sa nezabúda. Tropický Silvester v Tatralandii prinesie odviazanú zábavu s pestrým programom a exotickými drinkami priamo z bazéna! Lístok zahŕňa vstup AQUA TICKET (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.
Jesenný Aquapass

Permanentka – bazény a tobogany

Celosezónny aquapass do Aquaparku Tatralandia a Vodného parku Bešeňová (nezahŕňa vstup do sauny.) Platný od 3.9. do 19.12.2018. Vstup je neprenosný, je možné využiť ho 1-krát denne po predložení karty GOPASS (t.j. 1 vstup/1 osoba/1 deň). Pri zneužití môže byť odobratý bez náhrady. Držitelia Aquapassu majú možnosť zakúpiť si vstup do sauny len za 6 € v Bešeňovej a v Tatralandii . Špeciálna cena je platná na každý jeden deň počas celej platnosti Aquapassu.