GOPASS
Slovensko
Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Viac info
Vysoké Tatry
Vysoké Tatry

Vychutnajte si stredisko, ktoré predstavuje aktívny relax, pohodu a zábavu v krásnom prostredí najmenších veľhôr sveta.

Viac info
Jasná Nízke Tatry
Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu.

Viac info
Bešeňová
Bešeňová

Ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Viac info
Česká republika
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn

Leto v Skiareáli Špindlerův Mlýn je raj uprostred najvyšších českých hôr, Krkonôš. Stredisko plné zábavy ponúka v letnej sezóne nespočetné množstvo aktivít pre malých aj veľkých, máme pre Vás tipy pre turistov i cyklistov a v neposlednej rade Vám doporučíme aj kvalitnú horskú gastronómiu.

Viac info
Poľsko
Śląskie Wesołe Miasteczko
Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko je najstarším zábavným parkom v Poľsku. Viac ako 40 atrakcií zaručuje nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu. Vďaka tematickej zóne a najväčšej horskej dráhe v strednej a východnej Európe sa môžete preniesť do obdobia našich predkov a prvého poľského štátu. Zábava a vzdelávanie všetko v jednom!

Viac info
Szczyrk
Szczyrk

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski je najväčšie lyžiarske stredisko v Poľsku z pohľadu dĺžky lyžiarskych zjazdoviek. Nachádza sa v Sliezských Beskydách a ponúka až 20 km zjazdoviek prispôsobených rôznym kompetenciám lyžiarov. Szczyrkowski Ośrodek Narciarski ponúka tiež množstvo gastronomických miest, lyžiarske školy, požičovne lyžiarskych zariadení a služby.

Viac info