GOPASS
Kúpiť vstupy do
AQUAPARKOV
Nákup vstupov do aquaparku Tatralandia a aquaparku Bešeňová.
Nákup vstupov do aquaparku Tatralandia a aquaparku Bešeňová.
Kúpiť
VÝLET LANOVKOU
Tu nakúpite lístky na jazdu lanovkami. Zvoľte si stredisko.
Tu nakúpite lístky na jazdu lanovkami. Zvoľte si stredisko.
Kúpiť
ŠIKOVNÚ SEZÓNKU
Kúpiť lístky na
PODUJATIA
Nákup lístkov podujatí.
Nákup lístkov podujatí.
Kúpiť
UBYTOVANIE
Rezervácia a nákup hotelových pobytov.
Rezervácia a nákup hotelových pobytov.
Kúpiť
INÉ AKTIVITY
Nákup vstupov do Surf Waves Tatralandia a Liptov Arény Tatralandia.
Nákup vstupov do Surf Waves Tatralandia a Liptov Arény Tatralandia.
Zatvoriť filter Otvoriť filter
Vyberte hotel
Zvoľte si dátum a hotel z ponuky
Vyberte osobu
2 x Dospelí
Vyberte dátum od
19.10.2018 - 20.10.2018
Nakupujete hotelové pobyty
Holiday Village Tatralandia

 

Holiday Village Tatralandia
Holiday Village Tatralandia sa nachádza na okraji mesta Liptovský Mikuláš priamo v areáli najväčšieho aquaparku v Strednej Európe - Tatralandia s novým Tropickým Rajom.Komplex tvorí 155 bungalovov a apartmánov, rozdelených do 11 štýlových osád, ktoré ponúkajú ideálne prostredie na dovolenku plnú aktivít. Od vodnej zábavy v aquaparku s toboganmi, bazénmi s morskou, termálnou i čírou vodou, cez korčuľovanie, požičovňu bicyklov, bowling či 5D kino priamo v komplexe alebo absolútnu novinku Superfly v susedstve.
 
Hotel Grand**** Jasná

 

Hotel Grand**** Jasná
Wellness hotel Grand Jasna sa nachádza pri nástupnej stanici lanovky Grand Jet priamo v srdci strediska Jasná, len pár krokov ku všetkým letným aktivitám. Doprajte si nové izby Deluxe v horskom štýle v kombinácii s dokonalým relaxom vo Wellness centre s vonkajšími vírivkami pod holým nebom a exkluzívnym výhľadom na Chopok. O zábavu sa postará nočný klub Happy End a 2 Après-ski bary len pár metrov od hotela. Kulinárske špeciality vychýreného šéfkuchára budú aj v lete podávané v nových priestoroch á la carte reštaurácie s unikátnymi výhľadmi.
 
Hotel Pošta ****, Jasná

 

Hotel Pošta ****, Jasná
Prvý ski-in ski-out boutique hotel v Jasnej. Jedinečná poloha len pár krokov od lanovky ponúka ideálne zázemie pre zimnú lyžovačku i letnú dovolenku v Centre Jasnej. Vysoká úroveň služieb a individuálny prístup orientovaný na priania hostí je pravou voľbou pre najnáročnejších klientov. Komorná atmosféra hotela v spojení s ľahkým avantgardným dizajnom a službami, ktoré prevyšujú štandard 4-hviezdičkového hotela, spravia vašu dovolenku v Jasnej výnimočnou.
 
Hotel Tri Studničky**** Dem. Dolina

 

Hotel Tri Studničky**** Dem. Dolina
Prvý Feng Shui hotel na Slovensku so ZEN wellness konceptom očarí aj tých najnáročnejších hostí príjemnou atmosférou luxusnej horskej chaty a Boutique Wellness centrom s horskou plážou.Kulinárske špeciality oceneného šéfkuchára ulahodia všetkým gurmánom a na duší pohladí všadeprítomná pozitívna energia a pohoda.Hotel sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny, iba 6 km od strediska Jasná, jedinečného miesta s modernými športovými možnosťami pre každého.
 
Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica

 

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica
Grandhotel Praha**** je situovaný na úpätí Lomnického štítu v centre Tatranskej Lomnice, iba 600 m od horského strediska. Historický grandhotel v secesnom štýle s nádychom romantiky pod krištáľovými lustrami je ideálne východisko pre aktivity v okolí alebo rozmaznávajúci relax v novom Grand Mountain Spa s interiérovým bazénom, saunami, vírivkami a vyhrievaným exteriérovým bazénom s unikátnymi výhľadmi. Inovatívna gastronómia bohatá na lokálne suroviny a bylinkový koncept rozvoniavajúci z každého kúta hotela sa postarajú o Váš dobrý spánok a dokonalý oddych.
 
Hotel FIS*** Štrbské Pleso

 

Hotel FIS*** Štrbské Pleso
Hotel FIS len pár metrov od horských svahov, bežeckých tratí a turistických chodníkov nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1346 m n. m. neďaleko Štrbského plesa. Začiatkom roka prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov – recepcie, kaviarne a reštaurácie. Nové priestory Natural Wellness and Spa s výhľadom na skokanské mostíky poskytujú ideálne zázemie pre aktívnu dovolenku a dokonalý relax .Od leta 2013 je hotel FIS prvým dog-friendly hotelom v Tatrách.
 
Chalets Jasná De Luxe****

 

Chalets Jasná De Luxe****
Objavte šarmantné horské chaty vo francúzskom štýle s bezkonkurenčnou polohou priamo na svahu v stredisku Jasná Nízke Tatry – Záhradky, pár metrov od 6-sedačkových lanoviek. Každá chata ponúka 2 prepojiteľné apartmány s príjemnou horskou atmosférou, pohodlím domova a extra službami. Dožičte si ničím nerušenú exkluzivitu, panoramatický výhľad z priestranného balkóna, teplo z praskajúceho krbu alebo relaxačné účinky vlastnej sauny.