Šikovná sezónka
PREMIUM
2021/22

Odkedy celý svet postihla pandémia Covid-19, zažili sme spolu neľahké obdobie. Ešte pred Vianocami sme všetci verili, že lyžovať sa bude. Namiesto toho nás čakal kolotoč radostí a sklamaní a nakoniec sme ostali len bábkami vo svete neustále sa meniacich pandemických opatrení. Nikdy sme ale neprestali hľadieť dopredu a nemôžeme prestať ani teraz.

S výhľadom do budúcnosti je čas na zmenu. Šikovná sezónka, sa na základe Vašich požiadaviek, zjednodušila a zjednotila.

Všetky sezónky sme spojili do jedinej Šikovnej sezónky PREMIUM 2021/22, ktorá Vám otvorí dvere k tým najkrajším horským zážitkom. Vy, ako lyžiari, nebudete už viac obmedzovaní výlukami a ani strediskom, v ktorom chcete lyžovať. Zaslúžite si myslieť len na lyžovačku a ostatné otázky pustiť z hlavy.

od 459 €
Šukovná sezónka 2021/2022

Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22V predaji na jeseň 2021

Nová Šikovná sezónka PREMIUM bude bez výlukových dní a bude platiť v lyžiarskych strediskách: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Szczyrk (SMR), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Špindlerův Mlýn a Ještěd. Celkovo tak môžete lyžovať až v 4 krajinách a na viac ako 200 kilometroch zjazdoviek. Sezónka platí aj na večerné lyžovanie v Jasnej, Špindlerovom Mlýne, Ještěde a Szczyrku (SMR). Nová sezónka prináša pre každého lyžiara skutočne neobmedzenú voľnosť.

Bez výluk

Lyžujte celú sezónu bez výlukových dní a obmedzení

Večerko

Večerné lyžovanie v Jasnej, Špindli, Ještěde a Szczyrku (SMR)

15 % zľava

Vo vybraných obchodoch Motion a gastro prevádzkach

200 km

Perfektne upravených zjazdoviek

8 stredísk

V 4 rôznych európskych krajinách

Čo ak som majiteľom aktuálnej sezónky?

Ak ste majiteľom akejkoľvek Šikovnej sezónky pre aktuálnu sezónu, ponúkame Vám novú cenovo najvýhodnejšiu formu kompenzácie. Namiesto refundácie aktuálnej sezónky do kreditu, si ju môžete vymeniť za novú Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22.

Koľko zaplatím za výmenu?

Výška poplatku za výmenu je individuálna a skladá sa z týchto 2 faktorov:

Typ aktuálnej sezónky

Zohľadňuje sa, či má sezonkár aktuálne zakúpenú sezónku PREMIUM, alebo sezónku lokálnu.

Počet odlyžovaných dní

Zohľadňuje sa počet odlyžovaných dní v aktuálnej lyžiarskej sezóne. Odlyžované dni sú zoskupené do kategórií:

0 odlyžovaných dní
1-6 odlyžovaných dní
7-13 odlyžovaných dní
14 a viac odlyžovaných dní

*Vaša individuálna ponuka na výmenu aktuálnej sezónky za Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22 bude automaticky vypočítaná a nájdete ju v sekcii Gopass kupóny od 23. marca až do 30. apríla 2021.

Prečo sa výmena sezónky za novú naozaj oplatí?

Možnosť výmeny sezónky, za veľmi výhodných podmienok, ponúkame len našim najvernejším klientom, Vám sezonkárom.

  1. Cenová výhodnosť
    Najlacnejšia možnosť získania sezónky na nasledujúcu sezónu
  2. Môžete sezónku pustiť z hlavy
    Sezónku si zabezpečíte už teraz a máte o lyžovačku postarané
  3. Podporíte cestovný ruch
    Podporíte spoločnosť, ktorá Vám už dlhé roky prináša tie najkrajšie zážitky na horách, ale aj cestovný ruch v regiónoch, ktoré boli výrazne zasiahnuté pandémiou
Najvýhodnejšie ceny vstupov

Vaša individuálna ponuka na výmenu aktuálnej sezónky za Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22 bude automaticky vypočítaná a nájdete ju v sekcii Gopass kupóny od 23. marca až do 30. apríla 2021!

Čo ak sa nestihnem rozhodnúť, alebo chcem namiesto výmeny radšej refundáciu za aktuálnu sezónku vo forme kreditu, podľa Šikovnej kompenzácie?

Lyžiarom bude pripísaný kredit podľa podmienok, ktoré sú stanovené v Šikovnej kompenzácii, v závislosti od počtu odlyžovaných dní a počtu dní obmedzení, pre ktoré boli naše strediská zatvorené. Ak si sezónku do 30.4.2021 (vrátane) nevymeníte, alebo sa rozhodete pre kompenzáciu vo forme kreditu, jednoducho nerobte nič a po 9.5.2021 Vám bude konkrétna výška kreditu automaticky pripísaná do osobného Gopass konta.

So sprísňujúcimi sa pandemickými opatreniami, to vyzerá tak, že lyžovať sa už nebude. Ak sa nestane nič výnimočné, môžete počítať s predpokladaným počtom dní obmedzení podľa krajín nasledovne:

Slovensko: 100 a viac dní obmedzení
Česko: 100 a viac dní obmedzení
Poľsko: Podmienky kompenzácií sa prispôsobujú lokálnym štátnym a právnym požiadavkám

Dôležité dátumy

23. marec 2021

Môžete si vymeniť svoju aktuálnu sezónku za novú Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22

Vo svojich Gopass kupónoch nájdete možnosť výmeny svojej Šikovnej sezónky za Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22. Výška poplatku je individuálna a závisí od počtu prelyžovaných dní a druhu sezónky. Od 23. marca do 30. apríla 2021 si vo svojich Gopass kupónoch nájdete Vašu individuálnu ponuku na výmenu aktuálnej sezónky za Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22.

30. apríl 2021

Koniec možnosti výmeny aktuálnej sezónky za novú Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22

od 9. mája

Rozosielanie kompenzácií do kreditu

V priebehu mája obdrží každý sezonkár, ktorý si svoju sezónku nevymenil za novú Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22, kredit do svojho Gopass konta. Výška kreditu závisí od počtu odlyžovaných dní a počtu dní obmedzení.

jeseň 2021

Spustenie predaja Šikovnej sezónky 2021/22 pre nesezonkárov

Dobrá správa pre všetkých nesezonkárov, ktorí chcú svoje lyžovanie posunúť o level vyššie.

Najčastejšie otázky

V sezóne 2021/22 bude k dispozícii len jeden druh Šikovnej sezónky. Tá bude platiť v lyžiarskych strediskách: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Szczyrk (SMR), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Špindlerův Mlýn a Ještěd. Celkovo tak môžete lyžovať až v 4 krajinách a na viac ako 200 kilometroch zjazdoviek. Sezónka bude platiť aj na večerné lyžovanie v Jasnej, Ještěde, Špindlerovom Mlýne a Szczyrku(SMR). Okrem toho nebudú žiadne výlukové dni a ani žiadne ďalšie obmedzenia.
Už pred sezónou 2020/21 sme nastavili systém Šikovnej garancie s presne stanovenými podmienkami v prípade obmedzení spôsobených pandémiou COVID-19 a ďalšími mimoriadnymi udalosťami. V snahe vyjsť v ústrety našim najvernejším klientom sme pripravili ďalší, dodatočný systém kompenzácie, ktorý umožňuje prenos ŠS do sezóny 2021/22 a rozšírenie jej platnosti v rozsahu PREMIUM pre sezónu 2020/21.
Šikovnú sezónku PREMIUM 2021/22 môžu za najvýhodnejšie ceny prioritne prostredníctvom špeciálnej ponuky získať iba majitelia Šikovnej sezónky 2020/21. Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 bude pre ostatných záujemcov ponúkaná aj v predpredaji, ale až na jeseň 2021 v cenách od 459 € / 1999 PLN / 11990 Kč.
Nie, po uhradení doplatku a predĺžení platnosti na sezónu 2021/22 získavate Šikovnú sezónku platnú vo všetkých strediskách TMR na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a v Rakúsku. Celkovo tak môžete lyžovať až v 4 krajinách a na viac ako 200 kilometroch zjazdoviek. Sezónka bude platiť aj na večerné lyžovanie v Jasnej, Ještěde, Špindlerovom Mlýne a Szczyrku(SMR). Okrem toho nebudú žiadne výlukové dni a ani žiadne ďalšie obmedzenia.
Predpredaj nových Šikovných sezóniek spolu s predpredajom skipasov na zimnú sezónu 2021/22 spustíme až na jeseň 2021.
Všetkým držiteľom ročnej Šikovnej sezónky Ještěd ZIMA 2020/21 ako aj majiteľom 3 -ročnej sezónky JEŠTĚD NA 3 ROKY bude platnosť automaticky predĺžená o 1 zimnú sezónu bez doplatku.
Šikovná sezónka nebude mať žiadne výlukové dni. Majitelia ŠS budú mať 15% zľavu vo vybraných prevádzkach gastro a obchodoch siete Tatry motion. Súčasťou ponuky ŠS bude večerné lyžovanie vo všetkých strediskách, ktoré ho budú ponúkať - v Jasnej, Ještěde, Špindlerovom Mlýne a Szczyrku(SMR).
Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 bude ponúkaná v predpredaji na jeseň 2021 v cenách od 459 € / 1999 PLN / 11990 Kč.
Cena Šikovnej sezónky je v závislosti od vekovej kategórie zadefinovanej v cenníku a vo Všeobecných obchodných podmienkach rozdielna. Ceny zľavnených šikovných sezóniek nájdete na webových stránkach jednotlivých stredísk.
Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 nemá žiadne výlukové dni.
FAST PASS umožňujúci lyžovačku bez čakania si budete môcť dokúpiť v pokladniach jednotlivých stredísk počas zimnej sezóny 2021/22 za podmienok definovaných jednotlivými strediskami.
Rakúsky ľadovec Mölltaler Gletscher umožňuje lyžovať až 10 mesiacov v roku. Predpokladáme, že vzhľadom na podmienky by lyžovačka na ľadovci pre Šikovných sezónkarov mohla byť dostupná už čoskoro. Závisieť to však bude aj od vývoja celkovej situácie a preventívnych opatrení. V stredisku Ankogel bude možné so sezónkou lyžovať iba počas zimnej sezóny 2021/2022 v závislosti od poveternostných a lyžiarskych podmienok.
Otvorenie ktoréhokoľvek lyžiarskeho strediska bude možné iba na základe súhlasu národných autorít garantujúcich stabilitu situácie a bezpečnosť lyžiarov. Od začiatku pozorne sledujeme usmernenia jednotlivých úradov a tak ako sme zaviedli všetky nevyhnutné preventívne opatrenia, tak v nich budeme pokračovať aj naďalej tak, aby sme návštevníkom našich horských stredísk poskytli najvyššiu možnú mieru bezpečnosti.
Uplynulá sezóna nepriniesla našim sezónkárom veľa radosti, preto sme sa rozhodli poskytnúť im špeciálnu možnosť kompenzácie nad rámec pôvodne avizovanej Šikovnej kompenzácie. Možnosť predĺženia platnosti ŠS za poplatok adekvátny k prelyžovaným dňom sme v podobe limitovanej ponuky dopriali práve našim najvernejším priaznivcom. Nový zákazníci budú mať možnosť zakúpiť si ŠS na jeseň za ceny uvedené na webových stránkach stredísk.
V uvedenom prípade je podľa Všeobecných obchodných podmienok potrebné doručiť lekársku správu potvrdzujúcu prekážku využitia Šikovnej sezónky do 10 pracovných dní od jej vydania a na základe toho je následne možný prevod sezónky na iného držiteľa v rovnakej vekovej kategórii. Doplatky do inej vekovej kategórie nie je možné uskutočňovať.
Takúto situáciu si určite nikto nepraje. Veríme, že všetky prijaté opatrenia pomôžu stabilizovať súčasnú situáciu a obľúbené turistické i lyžiarske centrá začnú opäť žiť svojím životom. Ak by ale horské strediská predsa len ostali kvôli preventívnym opatreniam zatvorené aj počas lyžiarskej sezóny 2021/22 alebo by boli otvorené len časť sezóny, budeme obmedzenie kompenzovať podľa rovnakého modelu Šikovnej kompenzácie ako v sezóne 2020/21. Podrobnosti vo VOP.
Predpredaj sezóniek a skipasov na sezónu 2021/22 pripravujeme na jeseň 2021.
V takomto prípade budeme postupovať podľa pravidiel Šikovnej kompenzácie a bude vám vrátený kredit do vášho GOPASS konta podľa počtu odlyžovaných dní a počtu dní uzatvorenia strediska z dôvodu obmedzení. Rešpektujeme vaše rozhodnutie, vzhľadom na atraktívne podmienky na získanie Šikovnej sezónky PREMIUM na sezónu 2021/22 však odporúčame rozhodnutie ešte raz zvážiť. Špeciálna ponuka s možnosťou predĺžiť platnosť Šikovnej sezónky o sezónu 2021/22 vo všetkých strediskách TMR za najvýhodnejších podmienok pre majiteľov Šikovnej sezónky 2020/21 má limitovanú platnosť a nebude sa opakovať.

Nenašli ste odpoveď?