Prihlásenie
0
sk
Karta GOPASS slúži ako Váš skipas, ktorý si nabijete v e-shope a môžete ísť priamo na svah. Nestojíte v rade na lístky, ale s Vašou kartou GOPASS idete rovno k turniketu.     nižšie ceny na skipasy, vstupy do Tatralandie a Gino Paradise Bešeňová, ubytovanie a na ďalšie služby v e-shope     zľavy a veľa výhod vo vybraných požičovniach, reštauráciách a baroch     pohodlné nakupovanie cez e-shop     za každé euro zbierate body, ktoré premeníte na konkrétne odmeny

Vaše údaje

Vyplnením týchto údajov získavate čipovú kartu GOPASS, ktorá slúži zároveň ako Váš skipas. Po dokončení registrácie Vám nabitú kartu pošleme domov a môžete ju začať okamžite využívať ako skipas.

S kartou GOPASS získavate aj nárok na nižšie ceny, pohodlný nákup v našom e-shope a možnosť zbierať body, ktoré premeníte na konkrétne odmeny.

Mám kupón

- * povinný údaj


Karta Vám bude doručená do 14 pracovných dní. Ak Vám karta nestihne prísť ešte pred dovolenkou, nemusíte sa obávať. Stačí, ak si vytlačíte potvrdenie o nákupe, ktoré Vám zašleme na e-mail.

Záloha za čipovú kartu GOPASS je 2€.

Pre zaregistrovanie Vášho účtu musíte byť starší ako 15 rokov.

Svoje deti a príbuzných môžete zaregistrovať pod svoju kartu GOPASS neskôr.

Pozorne si skontrolujte všetky Vaše údaje. Na ich základe Vám bude vystavená Vaša osobná čipová karta GOPASS v prípade ak ju ešte nemáte.- * povinný údaj


Kontaktné údaje

Vaše telefónne číslo nám poslúži na to, aby sme Vás mohli včas informovať o prípadných zmenách vo Vašej objednávke (napr.: zmena termínu lyžiarskeho kurzu).


Nastavenie konta

Heslo

Vaše heslo Vám zašleme na e-mail. Po prihlásení si ho budete môcť zmeniť.


Záloha za Váš skipas

Záloha za Váš osobný skipas (čipová karta GOPASS) je 2€. Zálohu Vám pripočítame k objednávke. Ak už Váš osobný skipas nebudete chieť používať, môžete GOPASS vrátiť a zálohu Vám vyplatíme.

Za 2€ získate kartu GOPASS, ktorá je Váš osobný skipas. Ľahko si ho nabijete v našom e-shope a môžte ísť priamo na svah. Nestojíte tak v rade na lístky, ale s Vašou kartou GOPASS idete rovno k turniketu.