Logowanie
0
pl

Jak działa GOPASS?

Na eshope www.gopass.sk môžete nakupovať najlacnejšie lístky na lanovky kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke prostredníctvom Vášho smarfónu. Okamžite po nákupe dobijeme lístok na Vašu čipovú kartu GOPASS. Vyhnete sa tak radom pred pokladňami.

SMS registrácia

MÁTE NEREGISTROVANÚ GOPASS KARTU?

1.

Odošlite SMS v tvare GP medzera čiarový kód Vašej GOPASS karty medzera Váš e-mail na číslo +421 902 751 171 a aktivujte si body na Vašej GOPASS karte.

2.

Po aktivácii predkladajte Vašu čipovú GOPASS kartu pri každom platení v našich strediskách, zbierajte body za Váš nákup a využívajte skvelé odmeny.

3.

Ak sa nezaregistujete do 4 hodiny rannej do dvoch dní od uskutočnenia prvého nákupu, Vaše body za nákupy sa vymažú. Po registrácii všetky body za dovtedy uskutočnené nákupy ostávajú na GOPASS karte.

Príklad

Správa:

GP
02113456189945
jozef@zoznam.sk

Odoslať na:

+421 902 751 171

Nákup lanoviek a aquaparkov na jeden klik

Cez aplikáciu GOPASS MOBILE alebo na stránke www.gopass.sk môžete nakupovať lístky na lanovky aj na poslednú chvíľu. Ak máte svoju GOPASS kartu, stačí ak sa prihlásite alebo registrujete a môžete po nákupe pristúpiť k turniketu. Po nákupe dobijeme lístok na lanovku alebo vstup do aquaparku na Vašu čipovú kartu GOPASS do 5 sekúnd*

*Lístok na lanovku po dokončení nákupu okamžite dobijeme na Vašu čipovú GOPASS kartu. Väčšinou sa tak udeje do 5 sekúnd, najneskôr do 15 minút.

Za body zľavy v stredisku

Za každý nákup získate GOPASS body, ktoré automaticky premeníte za výrazné zľavy v reštauráciách, na vstupy do aquaparkov, na lanovky v strediskách Tatry mountain resorts a na našom eshope
www.gopass.sk

Nie som zaregistrovaný v GOPASSe a nemám čipovú kartu

Registrujte sa teraz a my vám kartu zašleme poštou. Ak nestihne karta prísť pred vašim odchodom, žiadny problém. Do emailu vám doručíme dočasnú kartu, ktorú môžete použiť v stredisku.

CHCĘ OTRZYMAĆ KARTĘ GOPASS

NOVINKA SURFOVACIA VLNA V TATRALANDII

Hawajské vlny a surfovanie od leta aj v Tatralandii. V novom Hawaii komplexe môžete vyskúšať celoročnú novinku - surfovanie na hawajských vlnách na známej pláži Waikiki či na ostrove Maui.

ZISTIŤ VIAC

Som registrovaný v GOPASSe, ale stratil som svoju kartu

Žiadny problém, vo svojom profile na gopass.sk môžete požiadať o novú kartu a my vám ju zašleme poštou, prípadne si vyzdvihnite novú kartu na infocentre v stredisku.

VYŽIADAŤ NOVÚ KARTU

Zawsze najniższe ceny w e-shopie i GOPASS MOBILE

Gwarantujemy najniższe ceny karnetów i innych produktów w e-shopie.

Zobacz obniżone ceny w ośrodku JASNÁ Nízke Tatry Zobacz obniżone ceny w ośrodku Vysoké Tatry Zobacz obniżone ceny w ośrodku Tatralandia Zobacz obniżone ceny w ośrodku Gino paradise Bešeňová
CHCĘ OTRZYMAĆ KARTĘ GOPASS

Ušetrite s výhodnými multiticketmi

Trip tatry

Wybierz dwa bilety w obie strony na dowolne kolejki linowe w Tatrach Wysokich w 1 promocyjnej cenie. Dzięki TRIP TATRY oszczędzasz swój czas i pieniądze – nie czekaj w kolejce do kasy, a zaoszczędzisz nawet 3€ na osobę! Kup online na www.gopass.sk.

Fun tatry

Wybierz się do jednego z największych aquaparków Tatralandia lub Gino Paradise Bešeňová oraz na wycieczkę kolejkami linowymi po obu stronach Chopoku. Dzięki FUN TATRY oszczędzasz swój czas i pieniądze – nie czekaj w kolejce do kasy, a zaoszczędzisz nawet 3€ na osobę! Kup online na www.gopass.sk.

Viac informácií o multiticketoch

Odmeny a zľavy s GOPASS kartou

Svoje GOPASS body jednoducho premeníte za zľavy až 50% na jedlo a nápoje v desiatkách reštaurácii vo Vysokých Tatrách a na Liptove. Stačí iba vybrať a preukázať sa kartou GOPASS pri platení účtu.

1€=1punkt
Pozrieť všetky zľavy Pozrieť všetky miesta, ktoré poskytujú zľavy

Surf vlna

od 4€ + 30 punktów

Mountain kára

od 5€ + 100 punktów

Freeride bike

od 20€ + 300 punktów

Espresso

od 1,8€ + 25 punktów

Piwo

od 1,5€ + 15 punktów

Kofola

od 1,8€ + 15 punktów

Varená kukurica

od 2€ + 10 punktów

Hranolky

od 2,5€ + 10 punktów

Hot-dog

od / from 2,20 € + 15 b./p.

Wjazd na Łomnicę

Łomnica, drugi najwyższy szczyt na Słowacji, jest dostępny poprzez zakupy online z kartą GOPASS. Zarezerwuj wcześniej przez e-shop GOPASS miejscówkę w kolejce linowej na Łomnicę. Będziesz mieć pewność, że w danym dniu na pewno bez problemów wjedziesz na ten legendarny szczyt Tatr Wysokich.

Kupić

GOPASS jest już międzynarodowy

Twoja karta GOPASS obowiązuje także za granicą i możesz z niej skorzystać we wszystkich ośrodkach Tatry Mountain Resorts, a.s. w Słowacji i w Czechach.

Zobacz kompletną ofertę usług
CHCĘ OTRZYMAĆ KARTĘ GOPASS

Karta GOPASS jest ważna we wszystkich ośrodkach Tatry Mountain Resorts, a.s.